Woooow nekem nagyon bejön.
De imádom a hangulatát! Nagyon várós!
De kurvajó, rohadt várós game!
Jól néz ki és igényesen lett kivitelezve, én csak azt remélem, hogy sokkal-sokkal változatosabb lesz, mint amit láttunk. Az, hogy csak repkedünk az utcán és lenyomjuk a rossz fiúkat, az kevés lesz. A bemutatott főbb ellenség már jobb volt.
golem
8 éve, 1 hete és 5 napjaWoooow nekem nagyon bejön.
hentes
8 éve, 1 hete és 5 napjaDe imádom a hangulatát! Nagyon várós!
muki
8 éve, 1 hete és 5 napjaDe kurvajó, rohadt várós game!
totyak
8 éve, 1 hete és 5 napjaJól néz ki és igényesen lett kivitelezve, én csak azt remélem, hogy sokkal-sokkal változatosabb lesz, mint amit láttunk. Az, hogy csak repkedünk az utcán és lenyomjuk a rossz fiúkat, az kevés lesz. A bemutatott főbb ellenség már jobb volt.