4 hozzászólás
  1. golem

    8 éve, 1 hete és 5 napja

    Woooow nekem nagyon bejön.

  2. hentes

    8 éve, 1 hete és 5 napja

    De imádom a hangulatát! Nagyon várós!

  3. muki

    8 éve, 1 hete és 5 napja

    De kurvajó, rohadt várós game!

  4. totyak

    8 éve, 1 hete és 4 napja

    Jól néz ki és igényesen lett kivitelezve, én csak azt remélem, hogy sokkal-sokkal változatosabb lesz, mint amit láttunk. Az, hogy csak repkedünk az utcán és lenyomjuk a rossz fiúkat, az kevés lesz. A bemutatott főbb ellenség már jobb volt.