7 hozzászólás
  1. mordorer

    9 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Jézusom ez de rettenetesen szar.

  2. muki

    9 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Ennek mi helye a facebookon? 😮😮😮

  3. totyak

    9 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Frankón azt akarják ezek a szar cégek, hogy nulla személyes kapcsolatunk legyen és csak a virtuális térben éljünk.

  4. rdave

    9 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Ez a f_s olyan sz_r (höhö), hogy senki nem fog benne élni a valóság helyett.

  5. ronalddo

    9 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Jajj. FB kicsit eltávolodott az eredeti koncepciótól… 😄

  6. totyak

    9 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Nem tudom, sok ember vevő mindenféle hülyeségre, csak mert új dolog.

  7. kpal

    9 éve, 2 hónapja és 2 napja

    Hát ez érdkes ,bár VR még nincs elterjedve jelentősen.