Annyira tetszik ez a játék! Nagyon várom!
Wow nagyon király! 😮 RTS-ben még jobb lenne! 🙂
Kim Dzsongun is bemutatkozhatna már. 😄
Nekem csak a nagyon kellemes grafikája és színvilága miatt tetszik, játszani nem sokat tudnék vele.
zender
9 éve, 11 hónapja és 3 heteAnnyira tetszik ez a játék! Nagyon várom!
muki
9 éve, 11 hónapja és 3 heteWow nagyon király! 😮 RTS-ben még jobb lenne! 🙂
marduk
9 éve, 11 hónapja és 3 heteKim Dzsongun is bemutatkozhatna már. 😄
totyak
9 éve, 11 hónapja és 3 heteNekem csak a nagyon kellemes grafikája és színvilága miatt tetszik, játszani nem sokat tudnék vele.