3 hozzászólás
  1. kpal

    10 éve, 8 hónapja és 6 napja

    Ez nagyon „COOL” erre jelentkezek 😄 Nagy darabb fickó leszek aki egyfolytában darál mindent. 😄

  2. muki

    10 éve, 8 hónapja és 6 napja

    Egyre jobban tetszik ez a játék. Remélem bétázhatok vele!

  3. wegh

    10 éve, 8 hónapja és 6 napja

    Tartalmas lesz és hatalmas gépigénye se lesz talán. Sikerszagot érzek 😉