Ez nagyon „COOL” erre jelentkezek 😄 Nagy darabb fickó leszek aki egyfolytában darál mindent. 😄
Egyre jobban tetszik ez a játék. Remélem bétázhatok vele!
Tartalmas lesz és hatalmas gépigénye se lesz talán. Sikerszagot érzek 😉
kpal
10 éve, 8 hónapja és 6 napjaEz nagyon „COOL” erre jelentkezek 😄 Nagy darabb fickó leszek aki egyfolytában darál mindent. 😄
muki
10 éve, 8 hónapja és 6 napjaEgyre jobban tetszik ez a játék. Remélem bétázhatok vele!
wegh
10 éve, 8 hónapja és 6 napjaTartalmas lesz és hatalmas gépigénye se lesz talán. Sikerszagot érzek 😉