Már nagyon játszanám!!!
Minden trailernél leesik az állam 😮
Nagyon üt! 😮
Már csak az a kérdés, mikor lesz ebből film. Mert egy jó nagy részét simán be lehetne vágni azonnal bármilyen hollywoodi szuperprodukcióba.
tommy
8 éve, 2 hónapja és 1 heteMár nagyon játszanám!!!
mordorer
8 éve, 2 hónapja és 1 heteMinden trailernél leesik az állam 😮
muki
8 éve, 2 hónapja és 1 heteNagyon üt! 😮
vape
8 éve, 2 hónapja és 1 heteMár csak az a kérdés, mikor lesz ebből film. Mert egy jó nagy részét simán be lehetne vágni azonnal bármilyen hollywoodi szuperprodukcióba.