De kötsögök hogy a nagy csatába dobják be! 😄
De aljas módon bukkan fel az üzenet! 😄
Azért szerencsére nem a csata hevében dobja be.
Csata közben kellemetlen ha feljön az üzenet.
direktor
5 éve, 10 hónapja és 2 heteDe kötsögök hogy a nagy csatába dobják be! 😄
muki
5 éve, 10 hónapja és 2 heteDe aljas módon bukkan fel az üzenet! 😄
patrik94
5 éve, 10 hónapja és 2 heteAzért szerencsére nem a csata hevében dobja be.
petrovicsz
5 éve, 10 hónapja és 2 heteCsata közben kellemetlen ha feljön az üzenet.