Nem sok újat tudnak már mutatni ezek a versenyjátékok. MIndegyik szép grafikailag, amúgy meg menni kell és nyerni, kaptafa mind. Nem szemrehányás, versenyjátékból sokkal többet nem lehet kihozni, mint egy verseny, csak kicsit unalmas. Mondjuk, ha lenne kormányom, lehet jobban bejönne bármilyen versenyjáték.
totyak
10 éve, 1 hete és 2 napjaNem sok újat tudnak már mutatni ezek a versenyjátékok. MIndegyik szép grafikailag, amúgy meg menni kell és nyerni, kaptafa mind. Nem szemrehányás, versenyjátékból sokkal többet nem lehet kihozni, mint egy verseny, csak kicsit unalmas. Mondjuk, ha lenne kormányom, lehet jobban bejönne bármilyen versenyjáték.
muki
10 éve, 1 hete és 2 napjaImádni fogom! 🙂
kpal
10 éve, 1 hete és 2 napjaJól néz ki . Picit hasonlít a régi SEGA Rally-ra.
bekecs
10 éve, 1 hete és 2 napjaEz kegyetlen jó lett! Forza mindig is jó, de a Horizon nekem sokkal élvezetesebb mint a sima!
ronalddo
10 éve, 1 hete és 2 napjaNekem is mert van egy minimális sztorija és az jó benne nagyon.
venoman
10 éve, 5 napja és 10 órájaLátványos és nagyon jó grafikailag is és jól játszható is 🙂 Jeles