6 hozzászólás
  1. totyak

    10 éve, 1 hete és 2 napja

    Nem sok újat tudnak már mutatni ezek a versenyjátékok. MIndegyik szép grafikailag, amúgy meg menni kell és nyerni, kaptafa mind. Nem szemrehányás, versenyjátékból sokkal többet nem lehet kihozni, mint egy verseny, csak kicsit unalmas. Mondjuk, ha lenne kormányom, lehet jobban bejönne bármilyen versenyjáték.

  2. muki

    10 éve, 1 hete és 2 napja

    Imádni fogom! 🙂

  3. kpal

    10 éve, 1 hete és 2 napja

    Jól néz ki . Picit hasonlít a régi SEGA Rally-ra.

  4. bekecs

    10 éve, 1 hete és 2 napja

    Ez kegyetlen jó lett! Forza mindig is jó, de a Horizon nekem sokkal élvezetesebb mint a sima!

  5. ronalddo

    10 éve, 1 hete és 2 napja

    Nekem is mert van egy minimális sztorija és az jó benne nagyon.

  6. venoman

    10 éve, 5 napja és 10 órája

    Látványos és nagyon jó grafikailag is és jól játszható is 🙂 Jeles