Mondjuk olyan sok játékost szerintem nem érint a dolog... Nem egy befutott cím...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ez mondjuk nem tartott annyi ideig mint a ps4 esetében. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az mondjuk valamivel kellemetlenebb mint hogy a játékosok nem érik majd el.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Megértem miért monda, de azért ez egy Xbox Game Pass mellett elég furán hangzik...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk én speciel egy mobiljátéknak nagyon örülnék. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondanám hogy tűkön ülve várom, de azért ennyire nem vagyok rágerjedve.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Meglepődött valaki? Kezeket a magasba! Mondom a magasba! xD xD xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk szarabb hardverrel nem egy nagy trúváj.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!