Mondjuk most már tényleg van mit bemutatniuk (ismét).
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk az egy ilyen játéknál el is várható.. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na az a kemény mondjuk. :D Főleg ha van olyan hülye amelyik megveszi. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Remélem tényleg jó játék lesz. Elég ellentmondásos eddig minden róla..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Bakker, már egy monitor is fél milla. :( Nagyon durván szar a forint. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon tucat lett sajnos. Nincs is nagy hírverés körülötte mondjuk...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Meglátjuk. Engem mondjuk érdekel a game.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kiváncsi leszek miket mondanak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ez tényleg nagyon árulkodó! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Megnézném amúgy, mégis hogyan tudják ezt nyomon követni. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!