Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A táblagépek kapcsán sokan azt jósolták, hogy néhány éven belül átveszik a laptopok helyét, ez azonban még mindig nem valósult meg. A 2 az 1-ben megoldások mostanság már képesek kiváltani egy átlagos laptopot, a Windows 10 megjelenésével pedig sokat lendült ez a piac. A Samsung nemrég bemutatta a Galaxy TabPro S gépét, melyen Windows 10 fut és a mellékelt billentyűzettel egy multifunkciós eszközt kapunk.
A 12 hüvelykes SUPER AMOLED kijelzőn 2160 x 1440 pixel jelenik meg, a rendszert pedig 4GB RAM és egy hatodik generációs Inter Core M processzor hajtja. Az újdonság természetesen USB Type-C csatlakozót kapott, illetve LTE-képes változat is érkezik belőle.
petrovicsz
10 éve, 1 hete és 3 napjaWow, wz nagyon tetszik. Gondolom horror ára lesz… 😖
farao
10 éve, 1 hete és 2 napjaValóban tetszetős, szép felszereltség, viszont szívesen megvennék egy hasonló példányt fele ekkora felbontással, fele ekkora rammal, akár kicsit gyengébb procival normál usb3 foglalattal, sim foglalat nélkül. Természetesen mindezt olcsón: 30-40k körüli áron 🙂
kpal
10 éve, 1 hete és 2 napjaJól jönne netezni egy ilyen ,nem vágyok notira .
warriorautobot
10 éve, 1 hete és 2 napjaJó a specifikációja, de én nem vagyok oda a Samsung termékeiért.
totyak
10 éve, 1 hete és 2 napjaEz nagyon korrekt. Nagyon jó hardveresen.
rdave
10 éve, 1 hete és 2 napjaOszt 12 hüvelykre kell az a felbontás ilyen hardverbe? 😄
farao
10 éve, 1 hete és 2 napjaHogyne, hogy drágábban el lehessen adni 😄