Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A BioWare emberei a hétvégén megerősítették, hogy az előttünk álló hét folyamán egy vaskos hibajavítást kívánnak megjelentetni a Mass Effect-sorozat nemrégiben megjelent harmadik és egyben befejező tagjához. A patch érdekessége, hogy nem csak számítógépekre, hanem konzolokra is megjelenik a héten. Hogy pontosak legyünk, PC-re várhatóan még a ma délutáni órákban, míg PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra a holnapi nap folyamán, de legkésőbb péntekig garantáltan megjelenhet.
A javítás a BioWare elmondása szerint a játék legsúlyosabb problémáira nyújt gyógyírt, így várhatóan eltűnnek majd azok az idegesítő bugok és tulajdonképpen gyermekbetegségek is, amelyektől a korábbi Mass Effect játékok meglepő módon egyáltalán nem szenvedtek.
Az illetékesek szerint az általános programhibák orvoslása mellett a javítás fixálni fogja a többjátékos mód hiányosságait is, aki tehát idegesítő hibákba futott a Mass Effect 3 esetében, az ne habozzon sokáig a patch felkutatásával, amely PC-re tehát már ma, konzolokra pedig várhatóan holnap fog megjelenni.
vendeg
13 éve, 9 hónapja és 1 heteREmélem a szaggatás is megoldódik. Mondjuk már végigvittem kicsit késő🙁
vendeg
13 éve, 9 hónapja és 1 hetenalam most se szaggat mirol beszelsz
vendeg
13 éve, 9 hónapja és 1 heteIgem ps3 on elegé szagat de nem értem hogy mért ilyen roszúl lett optimizálva?
vendeg
13 éve, 9 hónapja és 1 heteEléggé…😖
braddock
13 éve, 9 hónapja és 1 heteAz ilyen dolgok miatt nem szoktam megvenni azonnal a játékokat!