Várhatók még meglepetések a Metal Gear-sorozat évfordulójának alkalmából

2013. január 17.
1.8671
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A tavalyi évben szinte néma csendben, néhány apróbb bejelentéssel és érdekességgel ünnepelte meg a Konami és a Kojima Productions, hogy 1987-ben, avagy 25 évvel ezelőtt született meg a legendás Metal Gear-sorozat első epizódja.
 

A rajongók méltán lehettek csalódottak, hiszen sem évfordulós videojáték, de még csak a Metal Gear Solid 5 sem került bejelentésre, Yoji Shinkawa, avagy a franchise művészeti stílusáért felelős dizájner azonban ma megnyugtatta a fanatikusokat.

Egy rövidke Facebook bejegyzésben ugyanis Shinkawa arról beszélt, hogy bár idén már a 26. évfordulóját ünnepli a széria, de a fanatikusok ettől függetlenül is még "nagyon speciális meglepetéseket" várhatnak ebből az alkalomból. Természetesen bővebb információink még nincsenek a témában, de alig várjuk azokat a bizonyos meglepetéseket.
3 hozzászólás

Braddock

13 éve, 6 hónapja és 7 napja

Nagyon kíváncsi vagyok hogy miféle meglepetés lesz az!

válasz erre

Vendég

13 éve, 6 hónapja és 7 napja

Remélem tényleg érdekes meglepetések lesznek, nem valami gagyi gyűjtői kiadás vagy ilyesmi.

válasz erre

Vendég

13 éve, 6 hónapja és 7 napja

Ezt egyszerűen elcseszték és most próbálnak javítani a helyzeten...

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
Botyi profilja