…nyilatkozta a közösségi menedzser, Josh Olin:
„Úgy hiszem, egy pálya-specifikus fegyver kivitelezhető” – merengett Olin egy OXM (Original Xbox Magazine) interjú során. – „A fegyverek pálya szerinti felvehető tárgyak voltak. A gond csak az, ilyenkor inkább egy versenybe torkollik a játék, hogy [a játékosok] előbb érjék el az adott pontot, ahelyett, hogy játszanának – ez inkább erekylevadászatra buzdítja az embereket.”
„Tudom, hogy a rajongók egy fegyvercsomagot vártak, amiben új fegyverek vannak mindenki számára. De ez kivitelezhetetlen – ez egy technológiai korlát. Még ha ingyen is adnánk, nem mindenki töltené és a csomagot, tehát akadnának olyan emberek, akiknek ez nincs meg, és lennének olyanok, akiknek megvan, és a kettő együtt semmiképp sem lehet.”
„Ez logisztikailag egy rémálom lenne, és ekkor a technológiára gondolunk – egyszerűen nincs több tartalék memóriánk.”
A múlt héten egy második DLC-t is bejelentett az Activision, az „Escalation” pakkot, új pályákkal. Ez egy Xbox 360 exkluzív, mely május 3-tól lesz letölthető az Xbox LIVE Arcade-on keresztül.
totyak
12 éve, 5 hónapja és 1 heteMekkora kamu duma. Nem tudom mi lehetett a háttérben, de kötelező frissítéssé kellett volna tenni és akkor mindenkinek meglesz a fegyver. Utána meg már hadd döntsék e a játékosok, hogy ereklyevadászatra mennek, vagy lövik egymást.