Traileren mutatkozik meg a Battlefield V Overture frissítése

2018. december 03.
9.6351
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
Bár nem gondoljuk, hogy lenne olyan Battlefield V játékos, aki már most unná a banánt és kimaxolta volna a szoftver nyújtotta tartalmat, de azért az ingyenes frissítéseknek mindig örülünk.
 

A Tides of War szezon első fejezete az Overture nevet viseli, ami által új térkép, korábban még nem látott War Story, és az úgynevezett Panzerstorm térkép érkezik,az ingyenes DLC pedig már a holnapi nap során élesedik, körülbelül egy órára le is állnak a szerverek minden platformon, PC-n 10 órakor, PS4-en 11:00-kor, Xbox One-on pedig délben.

Az említett frissítés továbbá egy sokkalta optimalizáltabb DXR Ray Tracing szisztémát is hoz, egészen konkrétan 50 százalékkal jobb teljesítménnyel működik majd a funkció, arról már nem is beszélve, hogy ezentúl akár 60 FPS mellett is aktiválható lesz.

Az Overture DLC-hez kaptunk egy klassz előzetest is, ne felejtsd el ezt is lecsekkolni, mielőtt tovább kattintanál:

Nézd nagyban ezt a videót!



Battlefield V játékos, aki már most unná a banánt és kimaxolta volna a szoftver nyújtotta tartalmat, de azért az ingyenes frissítéseknek mindig örülünk.'>
3 hozzászólás

Mordorer

7 éve, 1 hónapja és 10 napja

Nagyon adja! mosolygó smiley

válasz erre

VaPe

7 éve, 1 hónapja és 11 napja

Ütős! meglepett smiley

válasz erre

Direktor

7 éve, 1 hónapja és 11 napja

Rohadt jók mindig ezek a BF trailerek.

válasz erre
Battlefield V
19.000 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások