Több új ROCCAT füles is érkezik idén

2014. január 03.
2.3751
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
petike737 profilja, adatai
petike737
A ROCCAT neve sokak számára jelenti a játékokhoz való perifériák csúcsát, így nem is csoda, hogy olyan klasszikus termékek fűződnek a nevükhöz, mint az egyik legjobban fogyó 5.1-es headset, a Kave 5.1.

A 2014-es évben tovább folytatódhat a Kave széria sikere, melyet új termékekkel is megtámogat a gyártó, melyek az előd sikerére építkeznek. Az idén ugyanis három Kave-re épült füles is napvilágot lát majd, melyekről előzetes beszámolót tartott a ROCCAT.

A Kave XTD 5.1 Analog néven érkező headset azok számára javasolt, akik rendelkeznek 5.1-es hangkártyával. A csatlakozó szerepét egy sima jack tölti be, valamint egy USB-t is találunk, mely a kábelen található irányítókért és a LED technológiát alkalmazó világításért felel majd.

A Kave XTD Stereo két erős meghajtóval érkezik, melyek tovább javítják a játékon belüli hangzásélményeket. A levehető mikrofon a kényelmet szolgálja, az egész headset pedig az eredeti Kave stílusát viszi tovább.

Érkezik még a Kave XTD 5.1 Digital is, mely az XTD széria zászlóshajója lesz. Ebben a típusban beépített prémium 5.1-es hangkártya található, valamint Bluetooth-on keresztül párosítani lehet majd telefonokkal és táblagépekkel is.

A termékeket részletesebben elsőként a CES 2014-en mutatják majd be, valamint azt is megígérték, hogy további termékek is jelen lesznek majd, továbbá az év későbbi felében is aktív tagjai lesznek a játékosoknak szánt perifériákat gyártó közösségnek.
6 hozzászólás

Vendég

11 éve, 9 hónapja és 18 napja

én is ilyet akarok venni nemsokára csak előbb veszek egy ütős vga t, de nagyon brutál az tuti röhögő smiley mosolygó smiley

válasz erre

Bvektor

12 éve, 3 hónapja és 20 napja

Azt sajnálom, hogy nem nagyon van wireless headset csak felsőbb árkategóriában.

válasz erre

kpal

12 éve, 3 hónapja és 20 napja

Kave XTD 5.1 Digital menő smiley

válasz erre

totyak

12 éve, 3 hónapja és 20 napja

Én valahogy sosem éreztem igazán ingerenciát arra, hogy ilyen komoly fülest vegyek. Nem is szeretek úgy játszani, ha a fejemen van.

válasz erre

LolZ

12 éve, 3 hónapja és 20 napja

Kávé.röhögő smiley Az árára vagyok kíváncsi mint mindig,egyébként nem lehetnek rosszak.

válasz erre

Thensy

12 éve, 3 hónapja és 20 napja

Elfogadnám nyelvnyújtó smileykacsintó smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások