A Galaxy S4 megjelenésekor sokan csalódtak a műanyag használatában, ám a tudásába nehéz lenne belekötni. A Samsung vezetője, JK Shin nemrég bejelentette, hogy átlépték a 40 milliós határt, mely jó eredménynek mondható, hiszen a készülék körülbelül 6 hónapja debütált. A 40 milliós szám két okból is pozitív eredménynek számít. Az egyik a korábban kiadott vállalati jelentésekhez mérten mutatott növekedés, mely szerint két hónap alatt 20 milliót, 4 hónap alatt pedig 30 milliót adtak el, így továbbra is több milliós az érdeklődés.
A másik pozitívum, hogy az előd, Galaxy S3 hét hónap alatt érte el a 40 milliós számot. Az utód állítólag már nem műanyag kialakítást kap, valamint számíthatunk további újdonságokra is, így érdekes lesz majd megnézni a következő modell eladásait is.
bekdaniel
12 éve, 2 hónapja és 3 heteNekem nagyon nem tetszik ez a szappantartó forma. Inkább a szögletes eszközök híve vagyok. 🙂
marco
12 éve, 2 hónapja és 3 heteHardveresen brutális, mint minden Galaxy. De a Samsung szoftverek egy kalap szart sem érnek. Ha pedig le akarod cserélni másra (CM, PA), akkor keményen megszopat a Samsung – ha esetleg vissza akarod tenni mégis az ő szoftverüket.
Nekem az S3 életem legnagyobb mobilos csalódása volt, egy rettenetesen összegányolt, buta szoftveres fos ami fut egy kitűnő hardveren.
Ha lenne alap Androiddal, iszonyat jó lenne.
totyak
12 éve, 2 hónapja és 3 hete40 milla az már tényleg jó sok. Én magamnak ugyan nem vennék ilyet, még ha lenne is rá pénzem, mert nem szeretem ezeket a tepsi fone-okat. Valami kis szolidabb méretekkel ellátott okos telót tudok elképzelni magamnak.
csirkee
12 éve, 2 hónapja és 3 heteHát igen, a marketing büdzséjük miatt nagyon sok telot adnak el. Talán ők költenek a legtöbbet marketingre a telefon gyártó cégek közül, jól nyomják, de azért nem olyan hű-há telókat csinálnak!
italianman
12 éve, 2 hónapja és 3 heteÉn is így vagyok vele.
wegh
12 éve, 2 hónapja és 3 heteÉn utálom a Samsung telókat, sorba tolják csak ki őket és rettentően túl vannak árazva.
fantis6
12 éve, 2 hónapja és 3 hetenem rossz eladások, de inkább vennék Lg-t vagy Xiaomi-t , de még inkább WP-s Nokiákra szavazok 🙂
rdave
12 éve, 2 hónapja és 3 hete3-4 éve volt talán Samsungom, de az buta volt mint a föld. 😄 Bár ennek ellenére szerettem, jó kis telefon volt, csak továbbajándékoztam, viszont karcmentesen(utána nem sokáig volt az…😉.
Okos telefonokat nézegettem mostanság, de egyszerűen egyik se kell, csupán egy-kettő van, ami tetszik, viszont telefonért annyit nem adok, már ha lenne rá… 😄 Most, hogy tele offoltam, a lényeg: Samsung fikarcnyira se érdekel, ez még drága is nekem és nem is tetszik, de azért szép teljesítmény. 😄
juhaszandor
12 éve, 2 hónapja és 3 heteNekem is volt egy anno. Semmit se ért igazából 😄
danielkiraly
12 éve, 2 hónapja és 3 heteAz igen😄