Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az Industry Giant volt az egyik legnagyobb stratégiai városépítő, a Rollercoaster Tycoonnal, a SimCity 3000-rel és a Civilization 2-vel azonos korszakból származó sorozat 22 évig pihent, most azonban kellemes meglepés érhet bennünket, ugyanis visszatért. 1997-ben érkezett az első Industry Giant a fejlesztő JoWooD Productions-től, öt évvel később jött az Industry Giant 2 szintén tőlük. Szó volt egy harmadik játékról, de az sosem valósul meg, most pedig a fejlesztő Don vs Dodo és a kiadó Toplitz elindította az Industry Giant 4.0-át korai hozzáféréssel.
Bár szigorúan véve ez a harmadik játék, annyi idő telt el, hogy a készítők úgy döntöttek, teljesen újrakezdik, a cím, a stílus, a mélység és a mechanika mind jelen van, de ez már a klasszikus stratégiai és városépítő játék új generációja.
25 különböző iparág, 70 különböző termék, valamint az adminisztrációs, gyártási és logisztikai létesítmények hatalmas választéka áll rendelkezésünkre, amelyeket felépíthetünk és testre szabhatunk.
petrovicsz
1 éve, 1 hónapja és 4 heteDe menő! Kíváncsi leszek rá!
ronalddo
1 éve, 1 hónapja és 4 heteNa ezt én sosem próbáltam ki. Sim City ment nálam.
vape
1 éve, 1 hónapja és 4 heteSzuper hír, nagyon várom!
fighterlaci
1 éve, 1 hónapja és 4 heteImádom a stílust, jöhet! 🙂
patrik94
1 éve, 1 hónapja és 3 heteEngem sosem fogott meg igazán, de most örülök neki.