TaxiTaxi: Legyél te is egy taxitársaság vezére!

2013. szeptember 26.
1.8861
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Újabb érdekes projekt került fel a Kickstarterre, méghozzá a Binary Pumpkin csapatának köszönhetően, akik a TaxiTaxi címet adták a keresztségben első videojátékuknak, amelyhez 35,300 fontot szeretnének összegyűjteni a közösség erejével.
 

A játékot egyébiránt leginkább a SimCity-hez lehetne hasonlítani, de városépítés helyett a taxizásra koncentrálhatunk majd benne, így egy taxitársaság vezéreként kell helyt állnunk valódi városokban.

Az eeGeo által kifejlesztett technológiának köszönhetően a TaxiTaxiban nem csak olyan valódi városok várnak majd ránk, mint London, New York vagy San Francisco, hanem valódi utcák, autók, és igazi taxis élmények, amelyeket leginkább a menedzserjátékokhoz hasonló formában élhetünk majd át az alkotás keretein belül.

A TaxiTaxi első körben kizárólag iOS és Android rendszerekre jelenik majd meg, egyelőre azonban még kérdéses, hogy mikor.
TaxiTaxi címet adták a keresztségben első videojátékuknak, amelyhez 35,300 fontot szeretnének összegyűjteni a közösség erejével.'>
5 hozzászólás

csirkee

12 éve, 8 hónapja és 27 napja

viccesnek tűnik, szerintem én kipróbálnám ha lesz mosolygó smiley

válasz erre

LolZ

12 éve, 9 hónapja

Hát én az ilyenekben nem hiszek.röhögő smiley De talán ez más lesz.röhögő smiley Mondjuk játszani úgy sem fogok vele.

válasz erre

totyak

12 éve, 9 hónapja

Nem is annyira a játékra térnék ki, mert arról egyelőre nem sokat lehet mondani, de hogy jött ez, hogy 35 ezer font, meg még 300 kell? Érthetetlen.

válasz erre

kpal

12 éve, 9 hónapja

WP-re legyen akkor boldog leszek ...

válasz erre

Alice

12 éve, 9 hónapja

érdekes, talán adnék is egy próbálkozást neki.

válasz erre
TaxiTaxi
nincs ár
kövesd a játékot!
 

kapcsolódó hírek, cikkek

Nincsenek kapcsolódó cikkek.

 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljaBotyi profilja