Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Újabb látványos trailerrel gyarapodott a Super Mario Maker hamarosan megjelenő Nintendo 3DS-es változata, aminek köszönhetően laza 30 másodpercben az alkotás és a játék szabadságáról tudhatunk meg minden lényeges információt. A Super Mario Maker számára ugyanis a hordozható konzol által végre kinyílnak a kapuk, így az iskolában, a buszon ülve vagy a parkban sétálva egyaránt lehetőségünk nyílik az alkotásra és a játékra, ami a kis masinán is ugyanolyan nagyszerű élmény lesz, mint Wii U-n.
A Super Mario Maker Nintendo 3DS-es változata várhatóan december 2-án robog be közénk, és bár azt nem tudni, hogy a japánok mi célból készítették el az alábbi kedvcsinálót hozzá, de az biztos, hogy akár egy televíziós reklámként is megállná a helyét.
wegh
9 éve, 1 hónapja és 3 heteSzerintem hamarabb kellett volna már meglépni ezt, teljesen jól passzol a 3DS-hez is.
warriorautobot
9 éve, 1 hónapja és 3 heteSzerintem jöhetett volna a Wii U-s verzióval hogy jobb legyen az eladás, de így se rossz. 🙂
totyak
9 éve, 1 hónapja és 3 hete3DS-nek szerencsére már elég nagy kijelzője van, hogy élvezhető is legyen a játék, ne csak találomra rakosgassa le az ember a pixeleket építkezéskor.