Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az Unknown Worlds fejlesztőcsapata nemrégiben bejelentette, hogy a Natural Selection 2 után egy újabb ígéretes projekt munkálataiba kezdtek, aminek a Subnautica címet adták a keresztségben. A játékról egyelőre nem tudni túl sokat, mindössze annyit, hogy egy sajátos vízalatti fantáziavilágban játszódik majd, a mechanizmus szempontjából pedig a szerepjátékos és a sandbox elemek dominálnak a felfedezés és a rendkívüli látványvilág mellett.
Platformokról, megjelenési dátumról és egyebekről jelenleg még nem hallottunk, de mivel az Unknown Worlds szeretne minél egyedibb élményben részesíteni minket, ezért érdemes lesz komolyabban is odafigyelni a jövőben a Subnautica névre.
vendeg
12 éve, 1 hónapja és 3 órájaEz a világ pont nem mozgat meg…
totyak
12 éve, 4 hete és 1 napjaEz egy tök jó ötlet. Hirtelen egyetlen játék sem jut eszembe, ami a víz alatt játszódik (Bioshock nem számít).
fantis6
11 éve, 8 hónapja és 1 heteérdekesen hangzik 🙂