Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Nexon csapata egy újabb trailert mutatott be az EA koreai részlege által készített Need for Speed: Edge-ről, amely a Rivals utózöngéjeként egy ingyenes autós MMO-nak ígérkezik, azonban egyelőre csak az ázsiai régióban számíthatunk a megjelenésére. A Frostbite grafikus motorra épülő játék márpedig az alábbi kedvcsináló alapján igazán ígéretesnek tűnik, méghozzá olyannyira, hogy majdnem a könnyünk is kicsordult a látványos felvétel láttán, amely a luxuskategóriás szuper autókra koncentrál, illetve a különféle helyszínekre koncentrál.
A Need for Speed: Edge egyébiránt éppen a harmadik zárt bétájára készül Dél-Koreában, és egyelőre egy szó nem sok, de annyit sem hallhattunk még arról, hogy esetleg nyugaton is megjelenhetne a későbbiekben.
rdave
9 éve, 2 hónapja és 2 napjaNem csak bétáznak Koreában, hanem ott is készül.^^ – Szerk.: lel, most lebuktam, átugrottam a bevezetőt. 😄 Az a baj, hogy a koreai cégek minden f.szom telefonszámot vagy id kódokat kérnek és embertelen szenvedős regisztrálni, ha sikerül is. Nem külföldi barátok. 😄
eltohn
9 éve, 2 hónapja és 2 napjaPedig erre beneveznék… 😖
mola00
9 éve, 2 hónapja és 2 napjaFőleg ha tényleg ingyenes lesz 🙂
hentes
9 éve, 2 hónapja és 2 napjaRemélem előbb utóbb azért megjelenik itt is…
totyak
9 éve, 2 hónapja és 2 napjaA NfS trailerek mindig is szépek voltak, meg tényleg meghozták a kedvet, ilyen téren nem volt gond. Csak aztán, amikor a játék a kezeim közé került, akkor jött a csalódás. PC-n rendre szörnyű az irányítás, illetve az új epizódok felépítése sem olyan már mint régen, amit még szerettem. Kocsikázni egyik versenytől a másikig, immitálva a nyílt világot és a szabadságot, nekem ez nem jön át. Azt szerettem, amikor a játék magától adta a versenyeket, ahogy haladt előre a történet. Régi epizódokban még a vezethetőség is sokkal jobb volt. Én nem szimulátort akarok, hogy szenvedés legyen irányítani, vagy nyerni, én szórakozni akarok.
drift3r91
9 éve, 2 hónapja és 1 napjaEgyáltalán nem széo és nem csorog a nyálam, mondom ezt úgy hogy nagyon sok nfs-t játszottam, még azt az online sz*rt is. Ha olyan lesz mint az akkor köszi nem kell. Ingyen sem.
warriorautobot
9 éve, 2 hónapja és 1 napjaNem rossz, de engem nem zavar ha nem jön erre.