Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Újabb mozgóképpel lett gazdagabb a mai napra virradóra a Rainbow Six: Siege, aminek köszönhetően az "Inside Rainbow" széria részeként a játék egy újabb különleges egysége mutatkozik meg előttünk. Történetesen az FBI SWAT alakulatról van szó, illetve azok különleges képességeiről, lévén a csoport mind a négy tagja (Thermite, Ash, Castle és Pulse) más és más tulajdonságokkal rendelkezik majd.
A Rainbow Six: Siege várhatóan október 13-án érkezik PC-re, PS4-re és Xbox One-ra is.
god
11 éve, 2 hete és 6 napjaBefektetett az UBI egy kis lóvét egy szerver parkba?
Vagy ez is úgy lesz megoldva, hogy a játékos lesz a HOST és egy LAG halmaz lesz az egész dedikált szerverek híján, mint az eddigi összes játékuk multija?
supermanvsbatman
11 éve, 2 hete és 6 napjanekem Beta nagy fos volt nem tetszett
vape
11 éve, 2 hete és 6 napjaA régi szériát nagyon szerettem, de pár éve nem tetszik a vonal- Úgyhogy ezt ki is hagyom majd – pedig tényleg látványos!
god
11 éve, 2 hete és 6 napjaRégen az UBI granacia volt a minőségre, most garancia a tré-re! 😄
warriorautobot
11 éve, 2 hete és 6 napjaNagyon tetszetős kis trailer lett.
Remélem nem cseszik el a játékot.
kpal
11 éve, 2 hete és 6 napjaRégen volt SWAT játék az jó volt ,de ez nem hoz lázba..