PS4-re és Xbox One-ra is jön a theHunter: Call of the Wild

2017. március 28.
4.1651
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Amilyen csendben jelent meg, olyan kellemes sikert aratott PC-n a theHunter: Call of the Wild, avagy az Expansive Worlds vadászós játéka, amelyről az Avalanche Studios - mint kiadó - bejelentette, hogy a népszerűség miatt konzolokra is leszállítják majd.
 

Ez nem meglepő annak fényében, hogy a vásárlók 71 százaléka pozitívan értékelte a Steamen a játékot, amit az aktív Steam-felhasználók nagyon jól tudnak, hogy valóban elképesztő teljesítmény, pláne annak fényében, hogy a PC-s változat megjelenésére mindössze február 16-án került sor.

Hogy a theHunter: Call of the Wild PS4-re és Xbox One-ra mikor érkezik, az egyelőre még nem tisztázott, ellenben az biztos, hogy valamikor az idei évben számíthatnak rá a rajongók.
theHunter: Call of the Wild, avagy az Expansive Worlds vadászós játéka, amelyről az Avalanche Studios - mint kiadó - bejelentette, hogy a népszerűség miatt konzolokra is leszállítják majd.'>
3 hozzászólás

totyak

8 éve, 11 hónapja és 8 napja

Ahhoz képest, hogy ez valószínűleg egy rétegjáték, valóban nagyon kedvező fogadtatást kapott. Jó lenne tudni egy eladási adatot is. Mondjuk teljes joggal meg is érdemli, mert igazán jól összerakott játék, elég csak gameplayeket meglesni.

Szívesen olvasnék is róla tesztet itt az oldalon, a sok tripla A játék után.

válasz erre

Tommy

8 éve, 11 hónapja és 8 napja

Jó lesz ez! mosolygó smiley

válasz erre

muki

8 éve, 11 hónapja és 9 napja

Most hallok róla először! meglepett smiley

válasz erre
theHunter: Call of the Wild
nincs ár
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljaBotyi profilja