PCIe-ből merít erőt az MSI két új GTX 950-es kártyája

2016. március 18.
3.7901
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
petike737 profilja, adatai
petike737
Az MSI mostanság nem árasztott el minket innovatív újdonságokkal, nemrég azonban két különleges modellt mutattak be, melyek remekül példázzák, hogy az NVIDIA Maxwell architektúrája milyen jól bánik az energiával.
 

A két új MSI GeForce GTX 950 ugyanis az ASUS újdonságához hasonlóan megelégszik a PCIe csatlakozó által kínált erőforrással. Ezzel tehát újabb kábelektől szabadulhatunk meg a gépház belsejében, miközben a GTX 950 egy kellően erős teljesítményre képes.

Mindkét modell 2GB GDDR5 memóriával rendelkezik és az órajelek kapcsán is közös az 1076MHz-es alap és 1253MHz-es boost érték. Méretükben és hűtésükben azonban eltérnek, hiszen a szokványos két ventilátorral szerelt változat mellé az MSI készített egy kompaktabb, egy ventilátorral szerelt változatot is.
4 hozzászólás

1000feri

10 éve, 8 napja

4GB memóriával....hmmm? nem lehet?

válasz erre

WarriorAutobot

10 éve, 8 napja

Ezzel a megoldással nálam már nyert is!
Meg az energiatakarékosság is jól jön. mosolygó smiley

válasz erre

totyak

10 éve, 8 napja

Szimpatikus nekem ez a megoldás. Kicsit erős, hogy vannak kártyák, amiknek 2x6-os, vagy nagyobb tápcsatlakozó kell.

válasz erre

kpal

10 éve, 9 napja

Nv szuper vga-t alkotott .

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások