Nyugaton is megjelenhet az Armored Core: Verdict Day

2013. február 25.
1.7691
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A Famitsu magazin legutóbbi lapszámából kiderült, hogy a From Software csapata újabb Armored Core videojátékkal szeretné meglepni a rajongókat, ami az akkori információk szerint kizárólag Japánban jelenhetett volna meg.
 

Sejtettük azonban, hogy az Armored Core: Verdict Day címet kapott projekt nem marad meg a szigetország határain belül, ám a hivatalos bejelentésre ma reggelig kellett várnunk, a Namco Bandai ugyanis néhány órával ezelőtt erősítette meg hivatalosan, hogy az új Armored Core Európában, a tengerentúlon, valamint Ausztráliában is megjelenhet majd.

Pontos premieridőpontot a nyugati változatok még nem kaptak, de a 2013-as premier - PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra - már így is garantált, akárcsak a vaskos történettel ellátott egyjátékos mód, valamint a forradalmi élményeket ígérő multiplayer.
2 hozzászólás

Vendég

13 éve, 4 hónapja és 24 napja

Nem tudom milyen játék úgyhogy nekem aztán tökmindegy.röhögő smiley

válasz erre

Vendég

13 éve, 4 hónapja és 24 napja

Jóóóóól hangzik!mosolygó smiley

válasz erre
Armored Core: Verdict Day
nincs ár
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
Bambaleyla profilja