Ninja Gaiden 3: Razor's Edge - Az első R18+ játék Ausztráliában

2013. január 11.
3.1381
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Mint ismeretes, a rendkívül szigorú ausztrál cenzúra néhány hónappal ezelőtt a globálisan bevett módszerek szerint átalakította korbesorolási rendszerét, így az ottani játékosok végre fellélegezhettek, mert megkapták a 18-as karikás lehetőséget, így még a legbrutálisabb alkotások is megjelenhetnek a kenguruk földjén.
 

Apró érdekesség ezzel kapcsolatban, hogy az első R18+ besorolást kapott alkotás Ausztrália földjén a mai napon kapta meg rangsorolását, így kiderült, hogy a Ninja Gaiden 3: Razor's Edge lett az első szerencsés kiválasztott, ami ezzel a megkülönböztető jelzéssel hivatalosan is felkerülhet az ottani boltok polcaira.

A régi rendszer alapján egy olyan vérben tocsogó videojáték, mint a Ninja Gaiden 3: Razor's Edge garantáltan semmilyen formában nem kerülhetett forgalomba a kontinensen, így a rajongók kénytelenek voltak egyéb módszerekhez folyamodni a beszerzés érdekében, de az illegális megoldásokra a jövőben már nem lesz szükség, ez pedig várhatóan a szoftvereladásokat is megnöveli majd az ausztráloknál.
1 hozzászólás

badam10

12 éve, 11 hónapja és 6 napja

Manapság már mindenre ráaggatják a 18-as karikát..
Amúgy is feleslges volt kitiltani,csak az illegális letöltéseket növelték,semmi haszon mellett..

válasz erre
Ninja Gaiden 3
6.990 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
rDAVE profiljamarco profilja