Novemberig tudjuk a menetrendet, az akkor megjelenő Brotherhood megmarad az Assassin’s Creed II időintervallumában, csak éppen Rómát vehetjük szemügyre benne. Ám utána már valami komoly újdonság kell, egy vadonatúj kor lemintázása. Egyes pletykák rebesgetnek már egy ideje második világháborús színteret – sok más mellett természetesen -, Patrice Désilets, egy az MTV Multiplayer-nek adott korábbi interjúban viszont kijelentette, hogy nem mostanában fogunk második világháborús tematikával találkozni az Assassins Creed-szériában. Patrice szerint a fülébe jutott már, hogy a japán történelem felé kellene elmozdítani a történetet, de beszélt néhány japán emberrel, akik azt mondták, hogy azt igazán nem kéne. A második világégés pedig egyáltalán nem érdekli Désilets-t, így egyelőre nem sok esély van arra, hogy a Harmadik Birodalom oldalán – bár nyilván inkább ellene – hadba léphessünk egy Assassin’s Creed epizód keretein belül. Reméljük hamar meggondolják magukat az illetékesek…
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az Assassin's Creed-sorozat már az első részével komolyan felhívta magára a figyelmet, ám azt nem is sejtettük volna akkor, hogy rövid időn belül a UbiSoft egyik vezető címévé növi ki magát. Márpedig ez történt, így most évenként élvezhetjük a széria újabb és újabb darabját. Mivel ilyen tempóban haladva elég nehéz lesz megreformálni a sorozatot - az unalomba fulladás ellen legalább az aktuális koron változtatni kellene -, jogosan vetődik fel a kérdés, hogy vajon merre is kalandozhatunk legközelebb főhősünkkel.
shade
16 éve, 3 napja és 16 órájaNemszámít szerintem, nemillene abba a játékba ilyen. Elsem tudom képzelni nagyon.
skyman
16 éve, 3 napja és 13 órájaHát pedig egy második világháborús eseményeket feldolgozó játék, mindenképp nagy figyelemfelkeltéssel járna.
dorcika
16 éve, 3 napja és 10 órájaHát nem tudom… 😖 De azért jó lenne egy ilyen rész is… 🙂