Napokon belül megérkezik az Immortals Fenyx Rising új DLC-je, a The Lost Gods

2021. április 18.
31.3701
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
Hivatalos megjelenési dátumot kapott az Immortals Fenyx Rising legújabb DLC-je, amely The Lost Gods címre hallgat, és ez lesz az első battle pass keretein belül a végső expanzió - habár ki tudja, lehet, hogy utána sem áll meg az élet tartalmi vonalon.

A The Lost Gods-ban egy új hőssel, nevezetesen Ash-sel fogunk csatába indulni, akit maga Fenyx választott ki annak érdekében, hogy visszahozza közénk az elveszett isteneket - innen ugyebár a DLC címe is. Ebben a DLC-ben azonban izometrikus nézetből fogunk játszani, ezzel elengedve az alapjáték TPS nézetét.

Egyenesen Pyrite szigetre utazunk április 22-én, ugyanis ekkor debütál a DLC, úgyhogy kíváncsian várjuk, hogy a Ubisoft miként tudja abszolválni a nézetváltás nehézségeit.
2 hozzászólás

petrovicsz

2 éve, 10 hónapja és 9 napja

Gondolom nem ingyenes a DLC. Ha igen, akkor tolnám.

válasz erre

VaPe

2 éve, 10 hónapja és 9 napja

Lehet hogy visszateszem a játékot, megjött a kedvem hozzá.

válasz erre
Immortals Fenyx Rising
18.199 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 

Itt is rontjuk a levegőt