Nagyszerű játékokat ígér Nintendo Switch-re a Ubisoft

2017. május 17.
3.6801
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A Ubisoft annak idején nagyon komoly támogatásban részesítette már a megjelenéskor a Nintendo Wii U-t, amivel alaposan be is fürödtek, így a Switch-csel érthető módon kivártak egy kicsit, azonban a franciák megerősítették, hogy a jövőben ez változni fog.
 

Alain Marinez ugyanis a kompánia jövőbeni terveiről elmondta, hogy szeretnének nagyszerű játékokat szállítani Nintendo Switch-re, mert úgy értékelik, hogy a platform indítása hihetetlenül jól sikerült, és a Ubisoft őszintén hisz a platformban rejlő potenciálban, amivel széles közönséget tudnak megfogni.

Bár a franciák egyelőre semmiféle konkrét bejelentést sem tettek, ellenben nagyot robbanna, ha az új Assassin's Creed vagy egy Far Cry 5 megjelenhetne a konzolra.
4 hozzászólás

totyak

8 éve, 9 hónapja és 4 napja

Szerintem az a konzol nem alkalmas ilyen játékok megjelenítésére.

válasz erre

WarriorAutobot

8 éve, 9 hónapja és 4 napja

rDAVE írta:
Just Dance... röhögő smiley
Na! Az tényleg jó (bár nem mondanám rá a nagyszerűt, de jó)!
Viszont legalább van mindenre. röhögő smiley
Nem sorolnám fel ide a teljes listát. röhögő smiley

válasz erre

nefaria

8 éve, 9 hónapja és 4 napja

Ez szuper hír, remélem tényleg így lesz! mosolygó smiley

válasz erre

rDAVE

8 éve, 9 hónapja és 4 napja

Just Dance... röhögő smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások