Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Panasonic nem tartozik a legismertebb táblagépekkel foglalkozó vállalatok közé, ám sokszor célirányosan fejlesztett gépeik igazán tanulságos specifikációval érkeznek. Ilyen figyelemreméltó specifikációt kapott a Panasonic ToughPad 4K UT-MA6 névre keresztelt táblagép is, melynek legelső szembetűnő tulajdonsága a 20 hüvelykes mérete. Ehhez a mérethez a felbontást sem aprózták el a srácok, hiszen 4K (3840 x 2560) megjelenítővel és 10-pontos érintésérzékeny felülettel érkezik a masina.
A belső hardverekre sem lehet panasz, hiszen a Windows 8.1-es rendszert egy 2.1GHz-es Intel Core i7-3687U vPro processzor, egy nVIDIA Quadro K1000M grafikus kártya és 16GB memória hajtja. Ezt a konfigurációt sok asztali gép is megirigyelhetné és akkor még a 256GB-os SSD tárhelyet nem is említettem. Említést érdemel még a LAN port, a Mini DisplayPort és USB 3.0 csatlakozó, valamint az előlapi és a hátlapi kamera is. A termék elsősorban munkahelyi célokhoz készült, ezt sugallja a kézírást segítő Panasonic Electronic Touch Pen is.
fantis6
11 éve, 10 hónapja és 1 heteerős cucc lesz 🙂
kpal
11 éve, 10 hónapja és 1 hetevan tudása ,de ekkora méret hordozása már fura , esetleg irodában oké.
totyak
11 éve, 10 hónapja és 1 heteEz már beteges, hogy mindenben a nagy méretekre, számokra törekednek.
bvektor
11 éve, 10 hónapja és 1 hete20 colos tablet 4Kval… Ez már inkább AIO PC ekkora mérettel.
Ez már tényleg beteges… Egy tabletben aztán tényleg nincsen semmi értelme a 4K-nak.
kpal
11 éve, 10 hónapja és 1 hetea gyártók azt sulykolják mindig minél hamarabb dobd ki a régit . tiszta marketing…
ace2
11 éve, 10 hónapja és 6 napjaEz már hülyeség..😕
bennyray
11 éve, 10 hónapja és 6 napjaA céges szektorban megvan ennek a létjogosultsága szerintem. A manager nem laptopot hurcol a hóna alatt és dolgozik rajta útközben, hanem egy ilyen deszkát. Ha meg visszaül a helyére, vagy beül egy konferenciaterembe csak beleállítja a dokkolóba és már billentyűzetről dolgozhat.
Az tény, hogy privát használatra már nem sok értelme van.