Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Várható volt, hogy az általános klónok lecsengése után apránként megjelennek azok a battle royale játékok, melyek megpróbálják tovább feszíteni a PUBG Mobile és a Fortnite által lefektetett határokat, így a következő próbálkozó a Mortal Royale lesz. A Star Vault AB által bejelentett játék valóban igazi különlegességnek tűnik, és bár egyelőre még csak ígéreteink vannak, annyi biztos, hogy egy fantasy alapokon nyugvó battle royale lesz, mely nem 100, hanem rögtön 1000 játékost ereszt össze a pályákon, méghozzá meglepően brutális küzdelmekben, a világ legnagyobbnak nevezett csatamezőjén.
A Mortal Royale első blikkre egy kicsit olyan hatást kelt, mint a Mount & Blade, de a közelharci és a távolsági fegyverek mellett itt mágiát is használhatunk majd, sőt a különféle páncélok és egyebek is fontos szerepet kapnak.
Az alkotás várhatóan teljesen ingyenes lesz, első körben kizárólag PC-re érkezik, a zárt alfára pedig már bárki jelentkezhet a hivatalos honlapon.
patrik94
7 éve, 4 hónapja és 3 heteAz elég keményen hangzik! 😮
rdave
7 éve, 4 hónapja és 3 heteNem túl vonzó játék. A készítő meg nem tud számolni, you vs 1000 az 1001. 😄