Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Mivel Mel Gibson dolgát az elmúlt évtizedek során alaposan felvitte az Úr, ezért várható volt, hogy a Mad Max videojátékban sem találkozhatunk majd vele semmilyen formában sem. Aggodalomra azonban semmi ok, legfrissebb híreink szerint ugyanis az Avalanche Studios megtalálta a tökéletes pótlékot Mel Gibson helyére, méghozzá Donal Gibson személyében, aki Mel testvére, és örömmel vállalta, hogy hangját adja a Mad Max videojáték főhősének.
Talán erre szokták azt mondani, hogy az alma nem esik messze a fájától. Ti mit gondoltok, jó választás volt az illetékesek részéről, hogy Donal Gibson alakítsa a Mad Max főhősét?
totyak
13 éve, 23 órája és 11 perceEz mekkora jó már 😄
angryknight
13 éve, 23 órája és 8 percehát ja 😄
badam10
13 éve, 22 órája és 59 perceSzerintem innentől kezdve már adhatta volna bárki,aki ebben a szakmában van..
Nekem nem különleges,hogy „Mel Gibson testvére” a szinkronhang..
totyak
13 éve, 22 órája és 54 perceNem az a lényeg, hogy ki adja a hangját, ennek a Gibson tesónak a hangját sem ismerjük, meg nyilván Mel eredeti hangja sem sok embernek cseng ismerősen. De mégis úgy jön le a dolog, hogy milyen jó, olyan ember adja a hangját, aki közel áll az eredetihez. Legalább is szerintem
5t3v3nk3
13 éve, 22 órája és 30 perceLegyen magyar szinkronos és a főhős hangja legyen #kover# Szabó Sipos Barnabás #kover_vege# ! Na az nagyon ütne..🙂
teglasdavid
13 éve, 22 órája és 6 perceRemélem magyar szinkronos is lesz 😄
totyak
13 éve, 22 órája és 5 perceNagyon kétlem, hogy gondolnak kis hazánkra is. Az Ubisoft-on kívül nem sok kiadó törődik velünk.
csirkee
13 éve, 21 órája és 38 percemivel én nem szerettem a mad maxet így engem sehogy nem érint ez a dolog 🙂
totyak
13 éve, 21 órája és 34 percepedig klasszikus
rdave
13 éve, 21 órája és 27 perceÉn meg bevallom, hogy nem is láttam még vagy csak nagyon rég és nem emlékszem rá. 🙂
scal
12 éve, 12 hónapja és 23 órájaezzel csak az a gond, hogy Szabó Sipos évek óta visszavonult, már filmekhez sem adja a hangját
juhaszandor
12 éve, 10 hónapja és 6 napjaVégül nem így lesz, de nem is gond.