Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Rohamosan közeleg május 23-a, a Wolfenstein: The New Order megjelenésének dátuma, így a Bethesda Softworks nyilvánosságra hozta, hogy milyen gépre lesz szükségünk a játék futtatásához. Meglepően magas lett a Wolfenstein: The New Order gépigénye, ez derül ki legalábbis a Bethesda legújabb közleményéből, a játék zökkenőmentes futtatásához ugyanis Intel Core i7 processzort és 50 GB szabad helyet ajánl a kiadó. A pontos részleteket alább láthatjátok.
64-bit Windows 7, Windows 8
Intel Core i7
4 GB RAM
50 GB HDD
GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
Nagy sebességű internetkapcsolat
Steam profil
A Wolfenstein: The New Order PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 és nem utolsósorban PlayStation 4 platformokra érkezik május 23-án.
totyak
12 éve, 1 hónapja és 6 napjaNem olyan vészes ez. Az a kóráj7 meg túlzás.
1000feri
12 éve, 1 hónapja és 6 napjai7…első generációs? 😛
hedzsoooakaheyjoe
12 éve, 1 hónapja és 6 napja…Jó, h most DVD/dobozos verziót rendeltem elő kivételesen elő digi helyett, mert azért 50GB-ot leszedni nem 10 perc! xD 🙂
vendeg
12 éve, 1 hónapja és 6 napjaIgazad is van. Elmebeteg méretek vannak manapság amúgy.
rdave
12 éve, 1 hónapja és 6 napjaIron Sky? 😄
Hogy ne csak offoljak: Steam profil megvan a gépigényből. 😄
tuttu13
12 éve, 1 hónapja és 5 napjaMostanában a gépigénynél a procikat eltúlozzák (szerintem)
A Watch Dogs-nak is AMD FX 8350-et írtak -.-‘ Ennek meg i7 😄
Értem Én, hogy a procit is kihasználja a játék, de egy 6 magos AMD-n is szépen fog menni.
vendeg
12 éve, 1 hónapja és 4 napjaEz nem minimum, sokkal inkább optimális gépigény (a Core i7 még így is enyhe túlzásnak hat).
vendeg
12 éve, 5 napja és 3 órájaHatalmas játék !