Épp ma kora délután tálaltuk nektek az alfa-tesztekről szóló hírt, a megszállott rajongóknak azonban ez alkalommal sem emelhetünk szobrot páratlan türelmükért, a fáma ugyanis már a BÉTA tesztekről regélt nekünk, ami a pletykák szerint szeptember-október környékén venné kezdetét. Ám a remény falaira egy combos ütést mért a DICE.
Olybá tűnik, egyáltalán nem valószínű, hogy a Battlefield 3 szeptember körött a BÉTA fázisba érjen, legalábbis egyelőre semmiféle hivatalos bólintás sem történt ez ügyben, mint arra maga a készítő cég, a DICE is rámutatott. Daniel Matros, a Battlefield globális közösségi igazgatója a következőt írta saját Twitter falán:
"Itt vagyok én, hogy eláruljam, még mindig nincs meghatározott kifutási idő. Ne higgyetek az internetnek."
A béta teszteknek persze az égvilágon semmi nem vethet gátat, hivatalos dátumot azonban még nem gördített elébünk a Sors. Sem a DICE.