Még szeptemberben visszakérhetik a pénzüket a Shenmue III támogatói

2019. szeptember 10.
4.9311
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A Ys Net csapata még szeptemberben lehetőséget ad a Shenmure III korábbi támogatóinak arra, hogy visszakérjék a pénzüket abban az esetben, ha nem lennének elégedettek a játék PC-s változatához meghirdetett Epic Games Store-exkluzivitással.

Merthogy a projekt beharangozásakor még csak képben sem volt a kérdéses digitális bolt, de amint berobbant, a fejlesztőket is megvették kilóra, ezáltal kiderült, hogy a számítógépes változat csak ezen a platformon jelenhet meg, ami óriási port kavart a támogatók között.

A fejlesztők ezért most bejelentették, hogy a Shenmue III mögé anyagi támogatással felsorakozó emberek még ebben a hónapban megkapják a lehetőséget a pénzük visszatérítésére, amire mindössze két hét áll majd a csalódott játékosok rendelkezésére.
4 hozzászólás

totyak

6 éve, 1 hónapja és 14 napja

Most akkor végleges exkluzív, vagy időszakos (1 év)?

válasz erre

Ronalddo

6 éve, 1 hónapja és 16 napja

Ezek szerint inkább tényleg nem adják ki Steamre. meglepett smiley Hihetetlen.

válasz erre

VaPe

6 éve, 1 hónapja és 16 napja

Ez a minimum. Át lettek baszva.

válasz erre

Patrik94

6 éve, 1 hónapja és 16 napja

Korrekt lépés, viszont azok akik csalódtak, biztos hogy soha többé nem támogatják majd őket, leírták magukat.

válasz erre
Shenmue III
10.999 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
Patrik94 profiljaGargameth profilja