Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Bandai Namco legfrissebb hírei szerint bár még szinte meg sem jelent a boltok polcain, a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 máris elérte első millióját. Habár ez még nem a tényleges eladásokat jelenti, ellenben a kiadó szerint világszerte 1,3 millió példányt szállítottak le belőle a boltok polcaira, ami igencsak derekas összegnek tekinthető.
Sőt mi több, a hírek szerint az alkotásra az amerikai régióban volt a legnagyobb kereslet, hiszen csak Észak-Amerikába 620 ezer példány került belőle, de Európa is 550 ezret kapott, és míg Japánba 80 ezer kópia került, addig Ázsia többi része 84 ezer darabon osztozott.
totyak
9 éve, 11 hónapja és 1 hetePont az ázsiai régióba került a legkevesebb? Ha megkérdezi valaki, rávágtam volna, hogy ott veszik a legjobban, mert az az animék őshazája.
paint
9 éve, 11 hónapja és 1 heteNaneun geuleohge seong-gong ilago saeng-gaghaji anh-assda . 🙂
rdave
9 éve, 11 hónapja és 1 heteJapán az őshazája, nem egész Ázsia. Kínában esélyes, hogy a Naruto-t nem is engedélyezik se vetítésre se videojátékban, Koreában meg jobban mennek a PC-s online játékok.
colecollins
9 éve, 11 hónapja és 1 heteHidd el, az ma már semmit sem jelent!
Sőt, mozis bevételeknél is már inkább az amerikai animációs stuffok tarolnak – lásd Frozen, Big 6 Heroes stb (itt a 2015-ös év japán mozis bevétel rajzfilmek terén: http😕/www.animenewsnetwork.com/news/2016-01-30/top-39-grossing-domestic-japanese-films-of-2015-listed/.98019 ; illetve itt a 2015-ös japán dvd és blu-ray eladások is: http😕/www.animenewsnetwork.com/news/2016-01-09/top-selling-animation-dvds-in-japan-2015/.97383 + http😕/www.animenewsnetwork.com/news/2016-01-09/top-selling-animation-blu-ray-discs-in-japan-2015/.97382). A nem gyerekeknek készült animék közül is jó, ha a Dragon Ball benne van a heti 10 legnézettebb animék között.
paint
9 éve, 11 hónapja és 1 heteSenkinek nem tűnt fel, hogy koreaiul írtam a válaszom?
ryuthestar
9 éve, 11 hónapja és 1 heteNem igazán..főleg egy Japán játéknál… 😄
rdave
9 éve, 11 hónapja és 1 heteAzért azt hozzá kell tenni, hogy a Big 6 Heroes japán vonatkoztatású. Tőlük vették az alapötletet és maradt is japános valamilyen szinten.
rdave
9 éve, 11 hónapja és 1 heteGoogle fordító, mi? 😄 Begépeltem neked, sokkal szebb így. 😄
#kep#http😕/i.imgur.com/Cqezpc3.png#kep_vege#
Sajna csak képként tudom megmutatni, mert ha bemásolom ezt kapod: ?? ??? ?? ??? ???? ??? XD