Márciusban várható a Yakuza of the End európai premierje

2011. október 06.
1.7871
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A Sega csapata a mai napra virradóra megerősítette, hogy várhatóan 2012 márciusában számíthatunk az európai boltok polcain a Yakuza of the End megjelenésére, így határozott ugyanis a kiadó felső vezetése, akik egy névváltoztatást is eszközöltek a népszerű sorozaton.
 

A korábban sokáig hangoztatott cím ugyanis nyugaton teljesen más lesz, így ne lepődjünk meg, ha itt az öreg kontinensen egy Yakuza: Dead Souls című alkotást találunk majd a zombikkal kibővült alvilági kaland legújabb epizódjaként.

A névváltoztatás természetesen nem újdonság, hiszen a Sega Europe már múlt hónapban bejegyeztette a Yakuza: Dead Souls címet az arra alkalmas hatóságoknál. Az alkotást egyébiránt óriási várakozásokkal, de komoly fenntartásokkal is várja a sorozat szinte összes fanatikusa, a korábban megszokott koncepció helyett ugyanis ezúttal élőhalottakkal kell harcolnunk, méghozzá gyakran pisztolyok, gépfegyverek és rakétavetők társaságában, ami ilyen erőteljesen korábban nem volt jellemző a szériára. A Yakuza: Dead Souls ennek ellenére is márciusban az európai boltokba kerül, lehet készíteni a zsebpénzt.
2 hozzászólás

Vendég

14 éve, 10 hónapja és 21 napja

Zombik ellen gépfegyverrel? Kell!röhögő smiley

válasz erre

Vendég

14 éve, 10 hónapja és 21 napja

Várós!

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások