Már 2 millió eladott példánynál jár a Cuphead

2017. december 21.
1.7481
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Sokakkal ellentétben mi teljesen biztosak voltunk abban, hogy a Studio MDHR falai között készülődő Cuphead című platformer hatalmas sikert arat majd a megjelenést követően, és ha meg nem is rengette a világot, az eladások valóban minket igazolnak.
 

Chad Moldenhauer, a stúdió egyik vezére ugyanis egy blogbejegyzésben bejelentette hogy szeptember végi megjelenése óta a Cuphead 2 millió példányban ment el világszerte mindkét platformon, így PC-n és Xbox One-on egyaránt.

Chad szerint a legvadabb álmaikban sem gondolták volna, hogy az ő őrült kis figuráikat ennyire megszeretik majd a világon, holott ez nem volt nehéz, lévén a különc grafika, az aranyos megvalósítás és a kihívásokkal gazdagon megpakolt játékmenet mindenkit azonnal képes levenni a lábáról, akinek volt gyerekkora.
Cuphead című platformer hatalmas sikert arat majd a megjelenést követően, és ha meg nem is rengette a világot, az eladások valóban minket igazolnak.'>
4 hozzászólás

WarriorAutobot

8 éve, 1 hónapja és 21 napja

Nekem csak a nehézsége miatt maradt ki.
Nem szeretek egy játék alatt idegeskedni.

válasz erre

totyak

8 éve, 1 hónapja és 21 napja

A játék szuper lett, de túl nehéz. Kíváncsi lennék a 2 millióból hányan tudták végigvinni. Én a felénél feladtam, bevallom őszintén.

válasz erre

Direktor

8 éve, 1 hónapja és 21 napja

Az azért elég durva eredmény egy indie cucctól! meglepett smiley

válasz erre

muki

8 éve, 1 hónapja és 21 napja

Van néhány tripla A cím ami élne halna ilyen eladásért röhögő smiley, indieben pedig határozottan durva!

válasz erre
Cuphead
5.999 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
Maniac profilja