Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Jó és rossz hírt egyaránt szállított nekünk a Bioware és az Electronic Arts a Dragon Age: Inquisition jövőbeni tervei kapcsán, lévén kiderült, hogy a háttérben készül még extra tartalom a kérdéses szerepjátékhoz. Ez eddig a jó hír volt, azonban érdemes felkészülni, pláne abban az esetben, ha még az előző generációra vásároltuk meg a játékot, a későbbi letölthető tartalmak ugyanis ezeket a platformokat messzire elkerülik majd.
Bármiféle extra kiegészítő érkezik tehát még a jövőben a Dragon Age: Inquisition-höz, az biztos, hogy kizárólag PS4-re és Xbox One-ra, valamint természetesen PC-re válik elérhetővé. Bővebb részletek később!
totyak
10 éve, 6 hónapja és 2 heteFura. Pont az a két platform termelné a sok pénzt, ami kimarad. Persze abban az esetben, ha fizetős dlc-kről van szó.
petrovicsz
10 éve, 6 hónapja és 2 heteJó hogy nem engedik el még a játékot az viszont fura hogy a lastgen kimarad.