Jim Walls, aki az eredeti Police Quest trilógiát készítette most visszatért, hogy elkészítse nekünk a Police Quest szellemi örökösét a mai technológiákkal.
A Precint nevezetű játékukra a Kickstarter-en gyűjtenek, a céljuk pedig nem kevesebb, mint 500 000 dollárt.
A játék koncepciója szerint Maxwell Jones rendőrtisztet irányíthatjuk belső nézetből és így kell megtisztítanunk Fraser Canyon utcáit a bűntől.
A történeten több neves holywoodi író is dolgozik és a bűnesetek tényleges rendőri akták alapján lesznek készítve.
A játék a Unity3D Engine-nel készül és ha sikeres lesz a gyűjtés, akkor elsősorban Windows-ra és MacOS-ra fog elkészülni, ám további kitűzött célok között szerepel a Linux, Xbox Live, PlayStation Network, iOS és Android port is.
Eredeti elképzelés szerint a Precint egy ötrészes sorozat nyitócíme lesz és valamikor 2014 harmadik negyedévében láthat napvilágot, ha minden úgy alakul, ahogy a fejlesztők akarják.