Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Paul Rustchynsky, avagy a DriveClub direktora nemrégiben a Twitteren jelentette be a nagy hírt a rajongóknak, miszerint a kérdéses autós játékból immáron 2 millió példány fogyott el a megjelenés óta. Az Evolution Studios munkatársa mindezt az alábbi kép kíséretében hozta nyilvánosságra, amelyen két platina lemezt láthatunk, ami a 2 millió eladott példányt jelenti.
Érdekesség, hogy ezt a számadatot a játék még az előtt érte el, hogy megjelent hozzá a PS Plus Edition, ami vélhetően újabb százezrekkel dobhatta meg a rajongók számát.
totyak
10 éve, 10 hónapja és 3 heteGratula nekik. Bár szerintem 2 millió nem olyan sok.
supermanvsbatman
10 éve, 10 hónapja és 3 heteGratulálok neki🙂!
tommy
10 éve, 10 hónapja és 3 heteAz nem olyan sok mint amire én számítottam. Igaz, nem is olyan régi még a játék.
god
10 éve, 10 hónapja és 3 heteTöbbet érdemelt volna, de sosem a minőség a sláger… lásd Lédi gaga, COD, stb stb..
rdave
10 éve, 10 hónapja és 3 heteZenét nem lehet minőségileg értékelni… 😄