Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Valószínűleg nem sok olyan masszív multiplayer szerepjáték létezik jelenleg a piaci kínálatban, mint Gods & Heroes: Rome Rising, ugyanis ez utóbbi alkotás kódolását annyiszor hagyták már félbe, jegelték jó időre, majd kezdték el újból a fejlesztők, hogy azt már feltehetőleg ők maguk sem tartják számon. A legutóbbi leállás fő érveként azt hozták fel a matériára áhítozó felhasználók számára, hogy a Perpetual csapatának lehetőségei és erőforrásai is korlátozottak, ezért inkább a másik MMO-juk, a Star Trek Online életre keltésére fókuszálnak.
Öröm az ürömben, hogy a Heatwave Interactive lelkes gárdája nem hagyta annyiban a dolgot és egyelőre úgy tűnik, hogy az ókori Rómában játszódó szerepjáték értő kezeik között újra testet kezd ölteni és a végén még az a csoda is megeshet velünk felhasználókkal, hogy a derék szakemberek némi idő elteltével egy ütős késztermékkel örvendeztetnek meg bennünket. Azt a tényt, hogy igenis komolyan gondolják elhatározásukat mi sem támasztja alá jobban, mint a nemrégiben napvilágot látott, kitűnő grafikáról tanúskodó vadonatúj képek a Gods & Heroes: Rome Rising mítoszokkal átszőtt ősi, rejtélyes világából.
totyak
15 éve, 2 hónapja és 4 heteAzért néhány képre én még nem alapoznék. Duke Nukem-ből is jó néhányat láttunk annó.
welar
15 éve, 2 hónapja és 4 heteJól néz ki, és remélem a Star Trek online-t felturbozzák, és hogy olcsóbb lett. Alig 3 hónapot játszottam vele, de sajnos ha elérted a max szintet akkor nincs mit csinálni.
vendeg
15 éve, 2 hónapja és 2 hetema kaptam meghívót a bétára 😄