Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Érdekes lépésre szánta el magát a Sony annak érdekében, hogy minél jobban meghódíthassák Amerikát, ennek megfelelően a mai naptól elindul egy kamionos roadshow, amelynek részeként októberig több államba is eljutnak majd. A turné lényege leginkább az, hogy a Sony a PlayStation VR-t, ezáltal pedig a virtuális valóság technológiáját promotálja az emberek között, de természetesen több videojátékot is magával visz a kiadó a nagy túrára.
Ennek megfelelően ott lesz a turnén a Ratchet & Clank, a Hitman, az MLB: The Show 16 és az Uncharted 4: A Thief’s End is, amelyeket a kamionokon elhelyezett PS4-ek segítségével bárki kipróbálhat majd. Európába is jöhetne egy ilyen roadshow nem igaz?
kpal
10 éve, 1 hónapja és 3 heteVajon a frissített Ps4 is velük utazik majd 🙂
rdave
10 éve, 1 hónapja és 3 heteKamionokat meg lehet nézni?
totyak
10 éve, 1 hónapja és 3 heteTöbbet költenek rá, mint amennyi haszna lesz, én úgy gondolom.
warriorautobot
10 éve, 1 hónapja és 3 heteErre is jöhetne! 🙂
Én beugornék egy pár körre hogy meglessem a VR-t és az Uncharted-ot.
ravor
10 éve, 1 hónapja és 2 heteEz tök jó 😄 Szivesen látnám itt az utcánkban is a kamionjaikat 😄