Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Microsoft a papírforma szerint ugyan bejelentette az új Xbox One S-t, de aki nem volt ott személyesen az E3 kiállításon, annak esélye sem volt arra, hogy élőben láthassa a vékonyított masinát. Az alábbi unboxing videó most ezt a problémát igyekszik áthidalni, a kérdéses mozgóképen ugyanis maga Major Nelson csomagolja ki nekünk a megújított Xbox One-t, és alaposan be is mutatja nekünk mind a masina házát, mind a hozzá tartozó vékonyított kontrollert.
Sőt mi több, a videón egy alapos összehasonlítást is láthatunk, illetve hallhatunk azzal kapcsolatban, hogy a 300 dolláros masina úgy mégis mekkora lesz majd az eredeti Xbox One-hoz képest.
kpal
10 éve, 6 napja és 20 órájaEz szép lett az tuti. 🙂
totyak
10 éve, 6 napja és 19 órájaMég kockásítottak rajta kicsit, de szerintem nem rossz, főleg így fehérben. Méretileg sokkal azért nem lett kisebb, meg ilyenkor mindig felmerül bennem a hűtés kérdése is. Normál méretű konzolok is veszett hőt termelnek. Állítva pedig soha nem használnám, valahogy a fekvő pozició biztosabbnak tűnik.
marco
10 éve, 6 napja és 19 órájaNekem nagyon tetszik ez az új verzió. Nem csak a színe hanem a formája miatt is.
rdave
10 éve, 6 napja és 19 órájaRemélem ennek a tervezőjének negyed annyit adtak, mint a 360 slimért. 😄 Nem mondom, hogy ronda, de nem is szép. Annyira semmilyen.
marco
10 éve, 6 napja és 19 órájaMennyémá beszészférre. 😄
muki
10 éve, 6 napja és 19 órájaGyönyörű lett! *.* Nem gondoltam volna hogy ennyivel kisebb amúgy! 😮
kpal
10 éve, 6 napja és 19 órájaVégre formailag is versenyképes lett/lehet .
rdave
10 éve, 6 napja és 19 órájaNem látod mennyire próbálkozom?! 😮😮 Úgy kezdtem, hogy nem ronda! 😄
paint
10 éve, 6 napja és 18 órájaEz legalább nem olyan, mint egy kazettalejátszó…..
rdave
10 éve, 6 napja és 18 órájaEz már első generációs DVD lejátszó. XD
venoman
10 éve, 6 napja és 18 órájaKicsit olyan retro forma de jó. 🙂
tommy
10 éve, 6 napja és 17 órájaNekem nagyon tetszik de nem vennék azért… 😄
willthawheel
10 éve, 6 napja és 16 órájaSajnálom azokat akik megvették a bőrönd méretű boxot ehelyett…😄
warriorautobot
10 éve, 6 napja és 12 órájaNekem nem tetszik se a színe se a formája.