Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Nem csak a mobilosok élvezhetik majd a legújabb Pac-Man-játék örömeit, a Bandai Namco legfrissebb bejelentései szerint a Pac-Man 256 ugyanis PC-re, PS4-re és Xbox One-ra is megjelenhet majd június folyamán. Hogy egészen pontosak legyünk, a legendás karakter legújabb kalandjának érkezésére június 21-én számíthatunk majd, és az alkotás legnagyobb különlegességét a lokális kooperatív, illetve többjátékos mód adja, aminek keretein belül egyszerre akár négy barátunk oldalán is élvezhetjük a játékot.
A Pac-Man 256 egyébiránt egy friss trailerrel is gazdagodott a jó hír örömére, aminek részeként kiderült, hogy milyen múltidéző, mondhatni retro élmények várnak majd ránk az alkotás premierjét követően.
eltohn
10 éve, 1 hónapja és 1 napjaEgy-két CoDon nevelkedett hogy fogja ezt fikázni! 😄
marco
10 éve, 1 hónapja és 1 napjaJah de nem azért mert szarul néz ki, hanem mert majd nem tudnak benne két percnél tovább életben maradni! 😄
warriorautobot
10 éve, 1 hónapja és 1 napjaTök jó, de szerintem inkább PS Vitára és 3DS-re kellene a játék. 🙂
totyak
10 éve, 1 hónapja és 1 napjaNem tehetek róla, de nekem rögtön Adam Sandler jut eszembe 😄