4 hozzászólás
  1. eltohn

    10 éve, 1 hónapja és 1 napja

    Egy-két CoDon nevelkedett hogy fogja ezt fikázni! 😄

  2. marco

    10 éve, 1 hónapja és 1 napja

    Jah de nem azért mert szarul néz ki, hanem mert majd nem tudnak benne két percnél tovább életben maradni! 😄

  3. warriorautobot

    10 éve, 1 hónapja és 1 napja

    Tök jó, de szerintem inkább PS Vitára és 3DS-re kellene a játék. 🙂

  4. totyak

    10 éve, 1 hónapja és 1 napja

    Nem tehetek róla, de nekem rögtön Adam Sandler jut eszembe 😄