Egy-két CoDon nevelkedett hogy fogja ezt fikázni! 😄
Jah de nem azért mert szarul néz ki, hanem mert majd nem tudnak benne két percnél tovább életben maradni! 😄
Tök jó, de szerintem inkább PS Vitára és 3DS-re kellene a játék. 🙂
Nem tehetek róla, de nekem rögtön Adam Sandler jut eszembe 😄
eltohn
10 éve, 1 hónapja és 1 napjaEgy-két CoDon nevelkedett hogy fogja ezt fikázni! 😄
marco
10 éve, 1 hónapja és 1 napjaJah de nem azért mert szarul néz ki, hanem mert majd nem tudnak benne két percnél tovább életben maradni! 😄
warriorautobot
10 éve, 1 hónapja és 1 napjaTök jó, de szerintem inkább PS Vitára és 3DS-re kellene a játék. 🙂
totyak
10 éve, 1 hónapja és 1 napjaNem tehetek róla, de nekem rögtön Adam Sandler jut eszembe 😄