Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az Atlus és a GungHo kooperációjában, várhatóan 2016 első felében kerülhet majd dobozos formában is a boltok polcaira a Camouflaj által készített République. A lopakodós kalandok kedvelőinek szánt alkotás - amely 2012-ben egy sikeres közösségi kalapozás során jött össze - kizárólag PS4-re jelenhet majd meg fizikai formában, így a PC-s játékosoknak továbbra is be kell érniük a digitális kópiákkal.
A fizikai megjelenéssel egy időben egyébiránt a République digitális változatban is megjelenhet majd a PS Store kínálatában, ahonnan 25 dolláros árcédulával tölthetjük majd le. Pontos részletek és dátum később várható.
kpal
10 éve, 1 hónapja és 4 heteEnnél elfogadom csak digitális kópiát.
petrovicsz
10 éve, 1 hónapja és 4 heteAnnyira nem mozgatta meg a gamer világot ez a játék hogy már arra sem emlékeztem hogy létezik! 😄
warriorautobot
10 éve, 1 hónapja és 4 heteÉn itt beérem a digitális verzióval.
totyak
10 éve, 1 hónapja és 4 heteTalán nem esünk kétségbe mi pc-sek, hogy nem kapunk dobozost. Annyira gondolom nem kult játék.