Jövő héten érkezik a Warhammer 40,000: Space Marine következő DLC-je

2012. január 19.
1.8921
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A THQ legfrissebb sajtóközleménye szerint a jövő hét folyamán várható PlayStation 3-ra, PC-re és Xbox 360-ra a Warhammer 40,000: Space Marine következő, szám szerint második DLC csomagja, avagy a The Dreadnought.

A pakk többek között tartalmazni fog egy vadonatúj multiplayer módot, amely a Dreadnought Assault névre hallgat, itt a két csapat a Dreadnought irányításáért küzd, méghozzá a pálya középponti lokációinak elfoglalásával.

A letölthető tartalom mindemellett elérhetővé tesz még három vadonatúj multiplayer pályát, amelyek a Desolation, a Dome Mechanicus és a Chem Refinery nevekre hallgatnak és újabb achievementekkel, valamint trófeákkal gazdagítják a felhozatalt.

A bővítmény a tervek szerint január 25-én jelenhet meg a Steam, illetve a konzolok online szolgáltatásának kínálatában, méghozzá 10 dollár vagy 800 MS pontos árcédulával.

További érdekesség még, hogy a THQ meg fog jelentetni ebben az időpontban egy olcsóbb kategóriás bővítményt is, amely újabb küllemekkel gazdagítja a felhozatalt, így egy Iron Hands és egy Death Guard skinnel. Ezért a pakkért 240 MS pontot vagy 3 dollárt kell kifizetnünk.
6 hozzászólás

Kekmedve

14 éve, 5 hónapja és 23 napja

Nagyon jó kis játék, jól összerakták. Multin lenne mit csiszolni össz-vissz.

válasz erre

jezzahun

14 éve, 6 hónapja és 2 napja

Van valmi hír a warhammer pvp mmo-ról?(ingyenes lesz,annyit tudok)

válasz erre

iPet

14 éve, 6 hónapja és 2 napja

Hmm, megfontolandó. Az ingyenes Exterminatus mód istenre sikeredett. Valószínűleg beszerzemmosolygó smiley azért aki kitalálta azt a trofit h ölj meg 40.000 lényt a játékban, felnégyelném egy lánckard segítségével...

válasz erre

Vendég

14 éve, 6 hónapja és 2 napja

Jó kis DLC, szedés alá helyezem amint kikerül!mosolygó smiley

válasz erre

Maniac

14 éve, 6 hónapja és 2 napja

Nem lett egy nagyon kiemelkedő darab, de űrgárdistákkal orkokat irtani, méghozzá hátsó nézetben és jóféle harcrendszer segítségével bizony nagy élmény.mosolygó smiley Szóval jó játék, érdemes kipróbálni!mosolygó smiley

válasz erre

Vendég

14 éve, 6 hónapja és 2 napja

Jó ez a játék? Sose próbáltam ki...

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások