Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Criterion Games bejelentette, hogy már nem kell sokáig nélkülözniük a PC-s rajongóknak sem a konzolokra tavasszal megjelent Burnout Paradise Remastered-et, a népszerű árkád száguldás ugyanis jövő héten roboghat be erre a platformra. Sőt mi több, ha netán Origin Access előfizetők vagyunk, akkor van egy szuperebb hírünk, lévén számunkra mától kipróbálható a játék, és bár egyelőre csak egy 10 órás trial, de az is több, mint a semmi.
A Burnout Paradise Remastered egyébiránt várhatóan augusztus 21-én jelenik meg PC-re, ha pedig csak most kapcsolnánk, PS4-re és Xbox One-ra már régen elérhető.
tommy
7 éve, 5 hónapja és 1 napjaEz egy jó játék. Tolnám ha lenne PC-m.
direktor
7 éve, 5 hónapja és 1 napjaÉrdekes hogy az Xbox One-osok ezt most nem kapják meg ingyen Win10-re? Nem úgy szokott lenni?
hellblade
7 éve, 5 hónapja és 1 napjaAz érkező exkluzivakat kapják meg a gamepassbe..ha erre gondolsz..az meg ugye 3 agyonunt cím lesz..+1 senkit nem érdeklő Crackdown 3..
😄
tuttu13
7 éve, 5 hónapja és 15 órájamint egy falat kenyér… 😄