Itt az első GTA 6 trailer!

2023. december 05.
6.2971
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Jól átverte a fél világot a Rockstar, hiszen a mai napon, délután három óra magasságában vártuk a GTA 6 első hivatalos kedvcsinálójának bemutatóját, azonban a csapat idő előtt, még az éjjel bemutatta a kérdéses mozgóképet.
 

A Tom Pertty - Love is a Long Road című dalával színesített mozgókép alapján a játék egy szerelmes pár történetét meséli majd el nekünk, akik igazi rablóbandaként funkcionálnak - mint egy modern Bonnie és Clyde -, azonban nagyjából ez minden, amit első blikkre megtudtunk a videó alapján azon túl, hogy a történet Vice Cityben, illetve kibővített környezetében játszódik majd Leonida államban.

A GTA 6 várhatóan 2025-ben jelenik majd meg, pontosabb dátumot azonban nem közölt velünk a Rockstar, de biztosak lehetünk benne, hogy a jövő év mindvégig a játékhoz kapcsolódó izgalomban telik majd el. A célplatformok közül egyelőre a PS5 és az Xbox Series X/S lettek csak megerősítve.

Nézd nagyban ezt a videót!



GTA 6 első hivatalos kedvcsinálójának bemutatóját, azonban a csapat idő előtt, még az éjjel bemutatta a kérdéses mozgóképet.'>
7 hozzászólás

fighterlaci

1 éve, 8 hónapja és 1 napja

Ki fogok lógni a sorból, de én nem dobtam hátast...

válasz erre

Tommy

1 éve, 8 hónapja és 1 napja

Engem megvettek kilóra már ezzel. röhögő smiley

válasz erre

VaPe

1 éve, 8 hónapja és 1 napja

Nabaszki erre kel az ember? röhögő smiley Tényleg megleptek.

És eddig rohadt jó!!!! mosolygó smiley

válasz erre

zender

1 éve, 8 hónapja és 1 napja

Elképesztő a látvány! meglepett smiley

válasz erre

petrovicsz

1 éve, 8 hónapja és 1 napja

Aaaaaz komooooooooly!!!!!!! meglepett smiley

válasz erre

Patrik94

1 éve, 8 hónapja és 1 napja

Vice City fíling nagyon! mosolygó smiley

válasz erre

Mordorer

1 éve, 8 hónapja és 1 napja

AZT A *****AAAAAAA!!!!!!!! meglepett smiley

válasz erre
GTA 6
nincs ár
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja